Napisz na kartce coś miłego co chciałbyś przekazać innym

Pobierz

ul.Jana Pawła II 15. z kart historii szkoły; Kontakt; Dla rodziców.. W tym roku niestety na odległość.. Wyślij to do Pani pedagog lub psycholog (przez Teams).1).. Prace można przesyłać DO CZWARTKU na adres mailowy .DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI I POZDROWIEŃ殺 21 listopada obchodzimy Dzień Życzliwości i Pozdrowień.. Z okazji tego święta.przygotuj w domu słodki poczęstunek razem z bliskimi, wykonaj ozdobę z motywem serca, napisz na kartce coś miłego, co chciałbyś przekazać innym, weź kartkę do ręki i …21 listopada przypada Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień.. Z okazji tego święta Samorząd Uczniowski zaprasza wszystkich uczniów …Zespół Szkół w Tarnówce zaprasza do udziału w akcji "Życzliwość podaj dalej".. W tym roku niestety na odległość.. W poniedziałek - 23 listopada: ubierz się w żółtej …Uczniowie klas 1-3 wykonują rysunki, ilustracje do tematu : "Jestem życzliwy, pomagam innym".. lub …który będzie składał się z Naszych zdjęć: · napisz na kartce coś miłego co chciałbyś przekazać innym (hasło, cytat, motto, Twoje pozdrowienia), weź kartkę do rąk.. OFERTY SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH; RODO; ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY.. napisz na kartce coś miłego co chciałbyś przekazać innym (hasło, cytat, motto, Twoje pozdrowienia), weź kartkę do rąk i poproś kogoś by zrobił Ci z nią zdjęcie; możesz …Ubierz się na żółto, uśmiechnij się, napisz na ładnej kartce coś miłego, co chciałbyś przekazać innym (hasło, cytat, motto, Twoje pozdrowienia)..

- Napisz na kartce coś miłego, co chciałbyś przekazać innym (hasło, cytat, motto, pozdrowienia).

Piękna, słoneczna listopadowa pogoda, wielce jest łaskawa dla tych "Sarenkowych" …Menu.. Weź kartkę do rąk i poproś kogoś by zrobił Ci …• napisz na kartce coś miłego, co chciałbyś przekazać innym (hasło, cytat, motto, Twoje pozdrowienia), weź kartkę do rąk i poproś kogoś, by zrobił Ci z nią zdjęcie, • …Prosimy o przesyłanie waszych zdjęć z # życzliwi do organizatora.. Weź kartkę do rąk i poproś kogoś by zrobił Ci z nią zdjęcie.. Weź …-napisz na kartce coś miłego co chciałbyś przekazać innym (hasło, cytat, motto, Twoje pozdrowienia), weź kartkę do rąk i poproś kogoś by zrobił ci z nią zdjęcie-możesz …napisz na kartce coś miłego co chciałbyś przekazać innym (hasło, cytat, motto, Twoje pozdrowienia), weź kartkę do rąk i poproś kogoś by zrobił Ci z nią zdjęcie .napisz na kartce coś miłego co chciałbyś przekazać innym (hasło, cytat, motto, Twoje pozdrowienia), weź kartkę do rąk i poproś kogoś by zrobił Ci z nią zdjęcie możesz …Napisz na kartce coś miłego, co chciałbyś przekazać innym (może to być hasło, cytat, Twoje własne pozdrowienie)..

Napisz na kartce coś miłego co chciałbyś przekazać innym, lub sam usłyszeć ( emotki, hasło, Twoje pozdrowienia).

Na zdjęciu możesz być Ty, twoja rodzina ,rodzeństwo .Napisz na kartce coś miłego co chciałbyś …· napisz na kartce coś miłego co chciałbyś przekazać innym (hasło, cytat, motto, Twoje pozdrowienia), weź kartkę do rąk i poproś kogoś by zrobił Ci z nią zdjęcie · …napisz na kartce coś miłego co chciałbyś przekazać innym (hasło, cytat, motto, Twoje pozdrowienia), weź kartkę do rąk i poproś kogoś by zrobił Ci z nią zdjęcie .Napisz na kartce coś miłego, co chciałbyś przekazać innym (cytat, hasło, motto, czy pozdrowienia).. Ubierz się na żółto i poproś aby …23.11.. Półkolonie letnie; Propozycja dobrowolnego ubezpieczenia oraz ogólne warunki ubezpieczenia NNW Edukacja …"Sarenki" po zmaganiach edukacyjnych uwielbiają zażywać ruchu na świeżym powietrzu.. W tym roku, niestety … Jeśli nie masz pomysłu na tekst, to możesz wykonać …napisz na kartce coś miłego co chciałbyś przekazać innym (hasło, cytat, motto, Twoje pozdrowienia), weź kartkę do rąk i poproś kogoś by zrobił Ci z nią zdjęcie .Napisz na kartce coś miłego, co chciałbyś przekazać innym (hasło, cytat, pozdrowienia), możesz wykonać również plakat lub rysunek.. Hasło tegorocznej edycji "Dobre słowo - podaj dalej"..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt