Przeczytaj zdania i wpisz brakujące litery w przymiotnikach

Pobierz

przeczytaj uważnie zdanie wpisane w domku na leśnej polanie.. Karolina maluje piękny obraz.. rzeczowniki czasowniki przymiotniki rzeczowniki czasowniki przymiotniki.. W .Uporządkuj wyrazy.. Z ćwiczenia nr 3 wypisz czasowniki.. Zaznacz w wyrazach samogłoski kolorem czerwonym, a spółgłoski kolorem niebieskim.. (K.s.34 ćw.6) 4.Piszemy poprawnie!. Przeczytaj teksty.. Uwaga!. Litery w zaznaczonych kratkach utworzą rozwiązanie krzyżówki.. Jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.. Dzieci pracują w ogródku.. 2011-11-29 17:00:19 Wpisz literę "P" w kratki przy zdaniach prawdziwych , a literę "f" obok zdań fałszywych przepisz i popraw wypowiedzenia zawierające błędy 2010-12-16 21:07:00W podanych zdaniach podkreśl związki rzeczownika z przymiotnikiem,a nastepnie wpisz je w odpowiednie miejsca na parasolu str 52 zad 3 Wyobraź sobie, że jesteś świadkiem dyskusji między mieszkańcami Aten i Sparty próbującumi udowodnić wyższości demokracji ateńskiej nad ustrojem spartańskim.Przeczytaj tekst z którego usunięto cztery zdania.. Wpisz w każdą lukę (8.1.-8.4.). 36 63 64 W miejsce kropek wpisz głoski miękkie: ć lub ci.. Wpisz w luki litery, którymi oznaczono brakujące zdania, tak aby otrzymać logiczny i spójny tekst.. Rozwiąż quiz - patrz uważnie na obrazki i sprawdź czy zdanie jest poprawne (is lub are).. 2012-03-17 12:51:26Przeczytaj tekst z którego cztery zdania..

3 Przeczytaj zdania i wpisz brakujące litery w przymiotnikach.

Ola i Ania pojadą na kolonie w góry.1.Przepisz temat zajęć i ułożone zdania z rozsypanych wyrazów zapisz w zeszycie.. Karolina maluje piękny obraz.. Zaznacz na zielono literę "b", niebiesko "d", a na czerwono literę "p".. Janek i Kuba wybierają się nad morze.. Prywatne Gimnazjum Ogólnokształcące .. Uzupełnij brakujące litery w nazwach przedmiotów i kolorach i przetłumacz je na j polski !1.. Wyraźnie zaznacz,jeśli cząstka .Wpisz w okienka nazwy obrazków.. Nad morzem nie można się opalać.. Jedno zdanie zostało podane .. (1 - 4 ) litery, którymi oznaczono brakujące zdania ( A - E ).. Wpisz w luki 7.1.-7.3. litery, którymi oznaczono brakujące zdania (A-E), tak aby otrzymać logiczny i spójny tekst.. 2011-11-14 18:51:23 Dopisz brakujące indeksy stechiometryczne w podanych przykładach : 2011-02-06 21:50:32 Na podstawie podanych definicji dopisz brakujące litery w wyrazach z artykułu .. AN EASY QUESTIONPrzeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania.. Opisz minimum w sześciu zdaniach wygląd kwiatka na obrazku.. Jedno wolne miejsce to jedno brakujące słowo.. Z tego wynikła Historia całkiem niezwykła: Siedlce wpadły do Krakowa, Kraków zmienił się w jezioro, Nowy Targ za San się schował, A San urósł w górę sporą.. Okienka z literą ć pokoloruj na zielono, z ci na żółto.. W podanym zdaniu podkreśl samogłoski: Jutro zaczynają się wakacje..

He ...Przeczytaj zdania i wpisz brakujące litery.

literę, którą oznaczono brakujące zdanie (A-E), tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. Podane zdania napisz w liczbie pojedynczej lub w .2.Zaznacz krzyżykiem zdanie, które jest prawdziwe, a kropką fałszywe.. Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o przeczytaj zdania i uzupelnij litery w brakujących przymiotnikach.. Uwaga!. Ułóż pytanie do podkreślonego wyrazu.. (K.s.34 ćw.5) 3.Wpisz przymiotniki w odpowiednich formach.. Dla chętnych: Wykonaj zadanie 4.. Leśniczy posadził w szkółce leśnej dęby, graby i brzozy.. Jak myślisz, jaki las wyrośnie z tych drzew?Przeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania.. Podkreśl wyrazy oznaczające nazwy ludzi.. Uwaga: dwa zdania zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.. Podziel wyrazy w zdaniach na sylaby, a następnie przeczytaj zdania.. Wpisz w każdą lukę (8.1.-8.4.). Jedno zdanie zostało podane dodatkowo.. Strona 11 z 14.. Jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.W zadaniu 2 przeczytaj zdania i zdecyduj, do którego obrazka pasują - a lub b. W zadaniu 3 przeczytaj zdania, następnie popatrz na obrazek.. Jeśli zdanie jest prawdziwe napisz yes, jeśli nie napisz no.. Ułóż i napisz starannie i bezbłędnie zdanie z wybranym wyrazem.. Pani wspólnie z dziećmi wykona staranne dekoracje..

Uzupełnij brakujące litery w wyrazach.

W górach można urządzać piesze wycieczki.. Pisownia wyrazów z -dzi przed samogłoskami.Michał zagra wspaniałego księcia, Emilka dobrą wróżkę, a Kinga będzie samotnym Kopciuszkiem, który zgubi szklany pantofelek po balu.. Pani posadziła bratki.. 2014-09-30 08:41:06 Odgadnij i zapisz nazwy roślin przedstawionych na rysunkach.. Podkreśl przymiotniki .1.. (K.s.34 ćw.4) 2.Wpisz litery w odpowiednie miejsca i odczytaj hasło.. Wpisz w luki ( 1 - 4 ) litery którymi oznaczono brakujące zdania ( A - E ).. Karolina maluje piękny obraz.. B.Godzina: Czas: 60min ***Wypełnia członek Komisji Konkursowej Ilość punktów możliwych do zdobycia: 60 p Wynik ucznia: Minimum do zdobycia tytułu laureata: 48 p READING Zadanie 1 odp-1p max-6p Przeczytaj list i wpisz brakujące słowa.. Maszerując przez b….r, chłopcy spostrzegli głęboki d….ł.Wpisz w miejsca kropek brakujące litery.. Jedno zdanie podane zostało dodatkowo.. Magda posiała rzodkiewkę.. Uwaga!. Jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.Nowy Pytanie.. wpisz podane związki wyrazowe do odpowiednich rubryk tabeli; Odszukaj w podanym akapicie wyrażenie synonimiczne do słowa banał: Z Brunonem Schulzem kłopot jest taki: wszyscy wiedzą, że jest genialny, wszyscy mówią o jego potężnym wpływie, ale kiedy przychodzi co do czego, to kończy się na banałach, jakby miarą wielkości pisarza była wspólnota obiegowych sądów.wpisz brakujące literki • ĆWICZENIA WSPOMAGAJĄCE NAUKĘ CZYTANIA • pliki użytkownika tygrysekjola przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • 46.JPG, 3(2).JPGWstaw brakujące litery 2012-02-11 21:24:41 Wpisz brakujące litery ..

2.skateboardi…Dopisz brakujące litery w wyrazach -2 wyrazy !

Otocz kółkiem litery: p i b. a ł w a n o m o m i d o r a l o n y g w i a z a t o r aW szkole Na stole Stał globus - Wielkości arbuza, Aż tu naraz jakiś łobuz Nabił mu guza.. 2011-12-04 18:48:2417 - 19 Trudne litery m,n, w 20 - 21 Trudne litery w, f 22 - 34 Sylaby, wyrazy, zdania 35 - 43 Dwuznaki 44 Czytanie ze zrozumieniem 45 Ukryte wyrazy 46 Dwuznaki 47 - 53 Zmiękczenia 54 - 55 Trudne litery d-t, b-p, w-f 56 Trudne litery z, b, g 57 Trudne litery w, b, d 58 - 62 Wyrazy z ą i ę 63 - 73 Pisownia z rz i żPrzeczytaj tekst, z którego usunięto trzy zdania.. rz czy ż p.yroda, ście ka, wą.. Wpisz w każdą lukę (8.1.-8.4.). Wpisz je w odpowiednie okienka według wzoru.. Następnie wpisz poniżej nazwy rodzajów gleb, na jakich one rosną?. Wpisz brakujące litery wyrazach i uzasadnij ich pisownię.Przeczytaj zdania i wpisz literę P przy prawdziwych lub literę F-przy fałszywych.W zdaniach fałszywych przekreśl błędne sformułowania i popraw je.. literę, którą oznaczono brakujące zdanie (A-E), tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. literę, którą oznaczono brakujące zdanie (A-E), tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. Tatry, nagle wywrócone, Okazały się w dolinie, Wieprz popłynął w inną stronę I zawadził aż o Gdynię.Przeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania.. Przeczytaj uważnie zdania.. 3.Przeczytaj zdania i odpowiedz pełnym zdaniem na pytanie.. Jacek skopał grządki..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt