Sprawdzian z techniki instalacje domowe

Pobierz

Udostępnij.. Zadania wykonuje starannie i poprawnie pod względem merytorycznym.. W lutym licznik zużycia zimnej wody wskazał 9871L a w styczniu 9171L.. Co może być w rurach centralnego ogrzewania dostarczających ciepło(3) 5.. Opanował wiedzę wykraczającą poza wymagania programowe.. Anastazja_Bryzik 3 lata temu.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Telefon - Wielkie głosowanie!. POWODZENIA 1.JoomDOC is Joomla!. 2012-04-08 14:03:14 Załóż nowy klubPlik sprawdzian z techniki klasa 5 instalacje domowe.pdf na koncie użytkownika spcboyboy • Data dodania: 29 wrz 20171.. Wykonaj ćwiczenie 1. ze str. 20 podręcznika (ustnie) oraz Zad 1 z 2 - KARTA PRACY.różnych instalacji w budynku mieszkalnym • opisuje, jak podłączone są poszczególne instalacje w domu • uzasadnia potrzebę pozyskiwania energii elektrycznej z naturalnych źródeł • rozróżnia symbole poszczególnych elementów obwodów elektrycznych • wykonuje wszystkie zadania samodzielnie Opłaty domowe • wymienia instalacjeOdbiór kończy się podpisaniem umowy z dostawcą gazu umożliwiającą użytkowanie instalacji.. Skomentuj.. Co powinno znajdować się na funkcjonalnym osiedlu?. Za prawidłowo wykonane ćwiczenie uzyskujesz liczbę punktów wskazaną w tabeli zamieszczonej na końcu sprawdzianu.. 1.Wymień etapy budowy domu.. Technika w najbliższym otoczeniu , Klasa 6 (nowa ustawa) , Jak to działa?.

Wymień poznane instalacje domowe(4) 2.

Wskazuje normy i przepisy prawne dla prac instalatorskichINSTALACJE DOMOWE - sprawdzian z techniki.. Nr 156, poz. 1118 z późn.. Jej wartość powinna być większa od sumy mocy potrzebnej do zasilenia wszystkich odbiorników elektrycznych.. Instalacje w mieszkaniu , 1.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Obowiązek ten nakłada na nas Prawo Budowlane (Dz. U. z 2006r.. W trakcie korzystania z instalacji gazowej należy zadbać o coroczną okresową kontrolę.. Wyślij zgłoszenie .1.5.. Sylwia Horosz; Kartkówka z techniki uczestnik ruchu drogowego.. Zawiera informacje na temat instalacji sanitarnych, grzewczych, wentylacyjnych, klimatyzacyjnych, ochrony mienia, pomp ciepła, kotłów co, kolektorów słonecznych, ogrzewania podłogowego, grzejników.. Pewnie potrzebujesz jakiegoś gotowca na jutrzejszy sprawdzian albo odpowiedzi, żeby szybko napisać test i zgarnąć dobrą ocenę.Instalacja elektryczna Energia elektryczna dostarczana jest do domu z sieci elektrycznej, płynie przez skrzynkę z bezpiecznikami i rozdziela się na dwa typy obwodów.. Za brak odpowiedzi lub niepełne rozwiązanie nie otrzymujesz punktów.. , Zajęcia techniczne , Szkoła podstawowa klasy 4,6 .Cele lekcji Na dzisiejszej lekcji: - poznam domowe urządzenia elektryczne - zapoznam się z działaniem wybranych urządzeń elektrycznych T: Instalacje w mieszkaniu - Strona internetowa sp4technika!Test - Technika klasa VI..

Przed czym chroni instalacje bezpiecznik.

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Technika w najbliższym otoczeniu , Klasa 6 (nowa ustawa) , Jak to działa?. , Zajęcia techniczne , Szkoła podstawowa klasy 4,6 , Zasoby .z pprrzzeeddmmiioott uu yww rrokku sszzkkoollnnymm 22001155//22001166 1 TECHNIKA - KLASA VI OCENA CELUJĄCA: Otrzymuje uczeń, który pracuje systematycznie i samodzielnie.. 1c ustawy z dnia 7 lipca 1994r.. - seria do nauczania techniki w klasach 4-6 szkoły podstawowej, dostosowana do nowej podstawy programowej.. Ta obiega dom, zazwyczaj wewnątrz ścian lub pod podłogą.Jak to działa?. Skomentuj.. Jeden z nich zasila główne oświetlenie.. Jeśli dystrybucja mocy będzie zbyt niska, instalacje elektryczne nie będą w stanie jednocześnie zasilić wszystkich urządzeń.Portal budowlany o tematyce instalacji w budownictwie, kierowany do indywidualnych inwestorów i profesjonalistów.. 1 pkt.. Przeczytaj teksty na stronie 20 i 21.. Drugi dostarcza energię do gniazd.. Quiz w Poczekalni.. Z wymienionych urządzeń gospodarstwa domowego wybierz, które może pracować bez przyłączonej instalacji kanalizacyjnej: TECHNIKA KL. 6 INSTALACJE DOMOWE DRAFT 5th - 6th gradeZ wymienionych urządzeń gospodarstwa domowego wybierz, które może pracować bez przyłączonej instalacji kanalizacyjnej: TECHNIKA KL. 6 INSTALACJE DOMOWE DRAFT 1st - 6th gradeINSTALACJE DOMOWE - sprawdzian z techniki..

Powodzenia(6+)Test z techniki kl.VI.

Udostępnij.. 3.Jaka jest rola instalacji gazowej w domu?. 4.W jaki sposób można otrzymać energię elektryczną?. Na pewno nie trafiłeś tu przypadkiem!. W ciekawy i przystępny sposób wprowadza uczniów w świat techniki.Instalacja - zestaw urządzeń wewnątrz budynku, pojazdu, statku lub innego obiektu, służących do przesyłania mediów takich jak prąd elektryczny, woda, gaz ziemny, paliwo, ścieki, czy inne substancje.Na instalację składają się zwykle elementy liniowe odpowiednie do transportu danego medium takie jak rury czy przewody elektryczne, oraz dodatkowe elementy służące do .Klasa 6 (Temat na 2 tygodnie do 30.04) INSTALACJE I OPŁATY DOMOWE Pomyśl, bez których instalacji trudno się obejść w domu.. Który z przedmiotów codziennego użytku uda Ci się ożywić i jaką magiczną funkcję będzie pełnić?. 10 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. 2.Wymień sposoby ocieplania budynków.. Dorota Woźniak; Przykładowe testy z techniki w gimnazjum Bogdan Mastalerz; Sprawdzian Gimnazjum - Metale, lutownica, tworzywa sztuczne Dorota Króliszewska; Sprawdzian z podstaw techniki Małgorzata WitulskaWitaj na Sprawdziany 24 - największej bazie sprawdzianów, testów, książek nauczyciela i odpowiedzi.. Które sposoby otrzymywania energii elektrycznej są ekologiczne?SPRAWDZIAN Z DZIAŁU "Instalacje domowe i plan poziomy mieszkania" Wykonaj poniższe ćwiczenia..

Opłaty domowe , 1.

Jakie było zużycie miesięczne wody?. Uzyskuje bdb.. (9) Wymień zawdy związane z budową domu i czynności przez nich wykonywane (9) Wymień elementy konstrukcyjne budynku i do czego one służą (6) Jakie strefy są w pokoju nastolatka?. Wymień wszystkie instalacje domu mieszkalnego i do czego one służą (4)Plik Sprawdzian TECHNIKA kl V Dom i jego instalacje.doc na koncie użytkownika marianek1508 • folder SP TECHNIKA • Data dodania: 11 sty 2012 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Domowe instalacje elektryczne muszą zapewniać odpowiednią moc przyłączeniową..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt