Napisz nazwy zwierząt pod obrazkami

Pobierz

Teraz należy komórkom z obrazami zwierząt nadać nazwy takie, jakie są w kolumnie obok.. Rysunek 20.. Posłuchaj i sprawdź.. Jeśli chcesz, możesz pokolorować zwierzęta.87.. Gotowa lista rozwijana.. Pod koniec pierwszego tomu, razem z Czi-Czi i krokodylem, zostaje w Afryce.. Jest przeznaczona dla dzieci w wieku 2-5 lat.. Obrazki w niej zamieszczone należy pomalować.. 3 - uzupełniamy nazwy samic i dzieci zwierząt; Łamigłówki Zwierzę miesiąca: Małpa ćw.. Kolejne wydania księgi obejmują coraz bardziej obszerny wykaz gatunków, zbliżając jej .18 Lesson 3 Basic 2 Napisz zdania.. Rozpoznawanie podobnych i odmiennych liter w wyrazach.Nazwy dzikich zwierząt.. 1 Przeczytaj zdania i napisz nazwy zwierząt.. W tej grze nie tylko szukasz różnic pomiędzy dwoma kartami!. Jaką liczbę należy wpisać w puste kratki.. podziel nazwy zwierzĄt na sylaby pod obrazkiem narysuj tyle kresek z ilu sylab skŁada siĘ nazwa danego zwierzĘcia.. Napisz, dlaczego nie można zbyt długo i często grać w gry komputerowe.. Twój wynik sprawdza współgracz i albo kartę otrzymujesz jako .Rysunek 19.. .wpisz nazwy czterech zwierząt żyjących w glebie;) 2010-04-26 20:47:34 W puste miejsca wpisz nazwy odpowiednich substancji oraz określ typ każdej reakcji chemicznej 2012-09-26 21:37:15 Wykonaj obliczenia , a dowiesz sie , jak się nazywają drzewa , których liście przedstawiono na fotografiach.To ona nauczyła doktora języka zwierząt..

Połącz zdania z odpowiednimi obrazkami.

Są organizmami cudzożywnymi.Ich królestwo liczy obecnie ponad milion gatunków.Najliczniejszą grupę zwierząt tworzą bezkręgowce.. 22 Paź 2004.. Niezwykła książeczka do kolorowania dla dzieci.. 1 - tworzymy zdrobnienia od nazw zwierząt ćw.. Pogrub nazwy zwierząt, które potrafią latać, a pochyl nazwy tych, które potrafią pływać.. Zaznacz więc kolumnę z nazwami i z obrazami, ale bez nagłówków (czyli A2:B4) i przejdź do zakładki Formuły i naciśnij przycisk Utwórz z zaznaczenia.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Talia zawiera 31 kart, w tym 15 par.. Zwierzęta angielski.. Nazwy miast to i .. .Napisz nazwy zwierząt żyjących w lesie 2012-01-25 16:26:02 Przeczytaj poniższy tekst ,a nastepnie podaj przykłady mitów,które poruszają tematy wymienione w tekście .. zoa) - zróżnicowane organizmy wielokomórkowe, najczęściej tkankowce, zdolne do aktywnego poruszania się.. Pewnego dnia zgubiłem swój dom i nie mogłem go znaleźć.. Dab-Dab - kaczka.. 1 Uzupełnij zdania.. 88. Przyjrzyj się mapie Polski.. Jest .Ten zestaw pozwoli Ci na efektywną naukę nazw zwierząt w języku niemieckim.. Nazwy rzek to i ..

Nazwy zwierząt w języku angielskim.

2009-06-09 16:23:51 Popatrz na obrazki i napisz zdania z can lub can't.POWIEDZ, CO JEST NA OBRAZKACH, I OTOCZ KÓŁKIEM NAZWY, W KTÓRYCH SŁYCHAĆ DŹWIĘK "K" Tutaj także dziecko ćwiczy zarówno pisanie, jak i czytanie.. Świat zwierząt domowych Magiczne kolorowanki.. Powraca jednak do doktora w tomie Podróże doktora Dolittle.. 2 Uzupełnij dialog wyrazami z ramki.. Posłuchaj i sprawdź.Zadanie: napisz nazwy zwierząt w odpowiednich miejscach ssaki Rozwiązanie:ssaki zając kret badylarka ptaki szczygieł bażant myszołów bocian kruk owady osa biedronka pędrak chrabąszcza majowego turkuć podjadek pasikonik bielinek kapustnik inne dżdżownica 14 S O N G S 3 Uzupełnij tekst piosenki.. 00 .Atlas zwierząt z Polski i ze świata - indeks nazw polskich - systematyka, gatunki, zdjęcia i nazwy zwierząt.. 2 - znaczenia wybranych homonimów (nazwy zwierząt) Łamigłówki Zwierzę miesiąca: SkorpionZwierzęta (z łac. animalia, z gr.. Wybierz jedno zdanie i napisz je w liniaturze, Kto jest chętny może napisać wszystkie zdania.Zwierzęta po angielsku dla dzieci z obrazkami.. Musisz je zapamiętać w wyznaczonym czasie i wymienić z pamięci w liczbie wskazanej przez kostkę..

Nazwy dzikich zwierząt 0 7 fiszek monikasledz1.

Nazwy gór to i .. Przeczytaj uzupełnione .. Powód 2. .. Podstawowe zwierzęta po angielsku.. Pod każdym obrazkiem narysuj tyle kropek, ile sylab ma wyraz.. dziecko ćwiczy spostrzegawczość, sprawność manualną oraz utrwala nazwy zwierząt.. rozpocznij naukę .. Musisz się zalogować, by móc napisać komentarz.. Każdą informację pod mapą uzupełnij dwiema odpowiednimi nazwami z mapy.. znajdŹ i zaznacz rÓŻnice miĘdzy dwoma obrazkami 8 rÓŻnic .. Denerwuje się, gdy doktor wydaje wszystkie swoje pieniądze, co mu się dosyć często zdarza.. Powód 1. .. zamaluj te litery, ktÓre sĄ potrzebne doPod rysunkami napisz nazwy zwierząt przedstawionych na ilustracji.. Wydane przez firmę Piatnik.Zwierzęta - puzzle?. Lista nazw zwierząt w języku polskim.Uzupełnij nazwy zwierząt.. Podaj dwa różne powody.. Jeśli to możliwe, nazwę każdego rysunku należy zapisać pod odpowiednim obrazkiem.Nazwy małych zwierząt i ich matek: - cielęta - krowa, - koźlęta - koza, .. Zadanie 2 Uzupełnij brakujące litery według wzoru: wozy - wóz rowy - r w mrozy -mr z miody - mi d doły - d ł słoje - sł j lody - l dLosuj ponownie obrazek.. Mapa: Adrian BergielProsta gra karciana, przeznaczona dla dzieci.. Dziecko może układać samodzielnie obrazki, lub na kartach aktywności, gdzie zaznaczone są pomocnicze linie.Nazwy sportów w języku angielskim - słownictwo w obrazkach posegregowane w kolejności liter alfabetu.Obrazki mogą także być materiałem przydatnym w nauce języków obcych, np. przy wprowadzaniu bądź poszerzaniu słownictwa..

W tym wydaniu karty są z obrazkami zwierząt.

Niemal 30 fiszek z nazwami zwierząt domowych, hodowlanych i dzikich daje możliwość zapoznania się z niemieckojęzycznym sposobem opisu świata fauny.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Hau, hau !. 1 - wskazujemy nazwy dźwięków wydawanych przez poszczególne zwierzęta ćw.. Odszukaj nazwy zwierząt i otocz je pętlą, napisz po śladzie wyrazy, które znalazłeś, połącz z obrazkami.. Najfajniejsza gra na zapamiętywanie różnic!. Oprócz nich do tego samego królestwa wchodzą kręgowce, do których zalicza się także człowieka.podziel nazwy zwierzĄt na sylaby pod obrazkiem narysuj tyle kresek z ilu sylab skŁada siĘ nazwa danego zwierzĘcia.. Przeczytaj zdania zapisanie niebieskim kolorem pod obrazkami.. Zwierzęta-podział zwierząt na domowe, hodowlane oraz dzikie, połączenie nazw zwierząt z obrazkami przedstawiającymi poszczególne zwierzęta oraz wskazanie.. 14 S O N G S 3 Posłuchaj piosenki i ponumeruj obrazki.. Szukałem w całym gospodarstwie, byłem u świnek, krów, pszczół, kur, owieczek.. i nie.Podziel nazwy zwierząt na sylaby.. Do dyspozycji mamy kolorowe zalaminowane obrazki oraz zalaminowaną kartę aktywności, podzieloną na części.. W dalszej kolejności układa z ruchowego alfabetu jednowyrazowe podpisy pod obrazkami i zapisuje je w zeszycie..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt