Przysięga streszczenie odcinków 530

Pobierz

Ostatni odcinek po polsku, a także wszystkie wyemitowane, można oglądać w. Narin zostaje poddana operacji, która ma uratować jej życie.. Cavidan chce, by Emir jak najszybciej poślubił Tulay.531: Trwa kolacja w domu Kemala.. Zobacz przedpremiery hitów TVP.. Emir cały czas jednak podejrzewa Umita o znęcanie się wywołanie tego zdarzenia.. Włamuje się do jego domu!. Emir przeszukuje dom Umita i Feride i znajduje w nim charakterystyczną spinkę do włosów Gizem.. Po incydencie w kuchni próbuje pomóc Umitowi uzyskać sympatię nowych znajomych.Przysięga 530, 531, 532 streszczenia.. Streszczenie Kemal nie ma odwagi powiedzieć żonie o niepokojących wynikach badań.. Następnie włamywacz przechodzi do gabinetu i tam przeszukuje wszystkie szafki i szuflady.. Kemal skutecznie pozyskuje ze szpitala karty, wskazujące na sądowe orzeczenie dotyczące śmierci Gizem, dowody jasno wskazują, że przyczyną mogło być samobójstwo.. Widzi, jak Emir nakrywa Gulperi kocem i patrzy na śpiącą dziewczynę wzrokiem, jakim nigdy nie.Przysięga odcinek 530: Emir poznaje nowe fakty z przeszłości Umita!. Włamuje się do jego domu.Przysięga, odcinek 530.. Reyhan do tego czasu musi pozostać w areszcie.. Narin liczy, że mu pomoże i chłopak poczuje się lepiej.. Şeh­riye jest za­uro­czo­na mę­żem Fe­ri­de.. Mężczyzna zyskuje sympatię znajomych Feride.Przysięga odcinek 530..

"Przysięga" 585. streszczenie odcinka.

Oto, co już niebawem wydarzy się w tureckim serialu.Tulay kłamie Emirowi, że Gulperi się na nią rzuciła, gdy przyszła zaoferować jej pomoc.. Włamuje się do jego domu!. Songul boi się o swoją przyszłość i ma nadzieję, że Hikmet już nigdy.Przysięga odc.. [Streszczenie + Zdjęcia] 17 listopada 2021 Turkweb.pl.. Turgay zaczepia Gulperi w lesie.. Ma takie same obawy względem Feride.Munise Özlem - Leyla Berkent Müftüler - Hikmet Derya Kurtulus - Sehriye Cansin Mina Gür - Masal Reżyseria Reżyserami serialu "Przysięga" są Ayhan Özen i Serkan Mut.. Scenariusz Za scenariusz odpowiada Nazmiye Yilmaz ("Więzień miłości").Tak się skończy Więzień miłości ostatni odcinek 514 streszczenie!. W serwisie znajdziesz newsy o serialach, wywiady, plotki z życia gwiazd, galerie zdjęć, wideo, opisy odcinków i godziny ich emisji.Serial ELIF [STRESZCZENIA OSTATNICH ODCINKÓW - 8.11.2017] "Elif" zadebiutowała na antenie TVP1 8 maja 2017 r. Oryginalnie serial miał swoją premierę w Turcji 15 lipca 2014 r. i trwa do dziś .Przysięga - streszczenia odcinków.. Tufan policzkuje Emirhana!. Przysięga odcinek 530: Emir poznaje nowe fakty z przeszłości Umita!. Proces zostaje przełożony.. Şehriye jest zauroczona mężem Feride.. "Przysięga", odcinek 587: Streszczenie epizodu..

530 - streszczenie, opis.

Emisja we wtorek, 30.11.2021, godz. 16.05 Streszczenie: Na­rin za­pra­sza Fe­ri­de i Umi­ta na ko­la­cję.. Tulay dużo pracuje i rzadko widuje się z Emirem.. - "Chcia.Halil przyznaje, że Filiz spodziewa się jego dziecka.. Jest zaskoczona reakcją Gulsum, która ma wyrzuty sumienia.. Emir odkrywa, że Gizem nie jest pierwszą pacjentką Umita, która popełniła.Przysięga odc.. Policja ma przyprowadzić pracownika sklepu jubilerskiego, który musi złożyć zeznania.. Serial "Przysięga" [streszczenia .Świat Seriali to źródło najświeższych informacji o aktorach, wątkach i nadchodzących zmianach w twoich ulubionych telewizyjnych produkcjach.. Odcinek 480.. Kobieta niespodziewanie dostaje krwotoku.. Z kolei Halil chce zrobić .Oglądaj online Twoje ulubione seriale, programy, filmy i teatr tv.. Narin zaprasza Feride i Umita na kolację.. Emir w ciężkim stanie trafia do.. Narin ma dziwny sen.. "Przysięga" odcinek 286 online.. Wszyscy domownicy chcą, by Emir pozbył się jej.. [Streszczenie + Zdjęcia] - Seriale tureckie.. [Streszczenie + Zdjęcia] 27 stycznia 2022Turkweb.pl 575: Tulay pochodzi do okna i zagląda do środka domu Hasana.. Gulperi znalazła się w śmiertelnym niebezpieczeństwie, a Emir znów zaryzykuje, aby ją uratować.. Cavidan się cieszy, że pozbyła się synowej.. Natomiast Narin zaprasza Feride z mężem na kolację.. Zobacz >>> Zobacz równieżPrzysięga odcinek 535..

532 - streszczenie, opis.

Kemal godzi się przyjąć Merta tylko na jedną noc.. [Streszczenie + Zdjęcia] 17 listopada 2021Turkweb.pl 530: Kontynuacja sceny kończącej poprzedni odcinek.. Wykrada pieniądze z sejfu!. Incydent w kuchni pomaga Umitowi.Odcinek 595.. Emir nadal podejrzewa jednak Umita o zabójstwo Gizem i znęcanie.Przysięga - odcinek 530 Emir zjawia się wieczorem w domu Kemala i prosi go o pomoc.. Feride próbuje uciec mężczyźnie, któremu została sprzedana przez ojca za .Przysięga streszczenie odcinków Przysięga odc.. Młody mężczyzna, przywykły do wolności i zabawy, postanawia złym traktowaniem nakłonić żonę do wystąpienia o rozwód.Przysięga 588, 589 streszczenia.. "Ostatni raz cię proszę" - mówi stanowczo Feride.. - "Nie robisz mi przysługi, .Streszczenie 530. odcinka serialu "Przysięga" prezentuje się następująco: Emir prosi Kemala o pomoc.. Ercan donosi siostrze, że Emir sprawił Gulperi drogi prezent.. Narin próbuje uniknąć kolacji, na której, jak podejrzewa, Kemal wyzna jej miłość.. "Ostatni raz cię proszę" - mówi stanowczo Feride.. Ercan obserwuje Emira i Gulperi na polecenie siostry.. Wkrótce tego pożałuje, bo dziewczyna oskarży go o zabójstwo!. Ale Mert ma inne plany.Przysięga odcinek 575: Tulay widzi Gulperi i Emira razem!. Natomiast policja aresztuje Ahmeta, a Mahmut wciąż chce zabić Omera..

4 dni temu — Przysięga streszczenie szczegółowe odc.

Czytaj więcej TUTAJ 22.03.2021Elif odcinek 1153: Kiymet mówi Humeyrze, że miała syna z jej ojcem!. [Streszczenie + Zdjęcia] 31 stycznia 2022Turkweb.pl 1153: Humeyra odwiedza grób ojca.. W jej trakcie Umit wyciąga telefon i na poglądzie z umieszczonego w swoim domu monitoringu widzi Emira buszującego w jego sypialni.. Streszczenie 587. odcinka serialu "Przysięga" prezentuje się następująco: Gulperi obwinia Emira o śmierć Fatmy.Przysięga odcinek 530: Emir poznaje nowe fakty z przeszłości Umita!. Sehriye tymczasem zauroczy się jej ukochanym.. TVP VOD to najbogatsza oferta wideo online na rynku.. Emir poprosi o pomoc Kemala, a Narin zaprosi na wspólną kolację Feride oraz jej obecnego męża Umita.. Włamuje się do jego domu!. Turecki serial Więzień miłości finiszuje!. Sehriye jest zauroczona mężem Feride.. Co wydarzy się dalej?. Mert i Kemal czuwają przy niej w szpitalu.. Pragnie, by przed jego śmiercią jego rozpieszczony syn, Emir, się ustatkował.. Emir od­kry­wa, że Gi­zem nie jest pierw­szą pa­cjent­ką Umi­ta, któ­ra po­peł­ni­ła sa­mo­bój­stwo.. Streszczenie Narin zaprasza Feride i Umita na kolację.. Cavidan jest załamana, kiedy dowiaduje się, co zrobił Emir.. Psychiatra nie przestaje wpatrywać się w ekran komórki, co nie ucieka uwadze innych.. - "Nie robisz mi przysługi, w.Mężczyzna jest śmiertelnie chory.. Odcinek 473.. 530: Kontynuacja sceny kończącej poprzedni odcinek..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt