Test z ułamków zwykłych klasa 6

Pobierz

Zadanie 1/20.. Zapisz wszystkie odpowiedzi na kartce Skończone ?. W każdym zadaniu jest tylko jedna możliwa odpowiedź.. Sprawdzian ułamki zwykłe i dzies.. Zamiana ułamka dziesiętnego na zwykły i odwrotnie (na 4 sposoby).. Czas na odpowiedź: 10sekund.. Odczytaj liczbę zaznaczoną na osi liczbowej.. Wolisz jezioro czy morze?. Jeżeli wybrałaś /eś: Czerwony ?. Imię osoby tej samej płci.. Mamy 1000 liczb, więc musi być 500 takich par.. W klasie jest 40 uczniów.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Instrukcja.. ułamki z liczby 1. ułamki z liczby 2.. A 304250 b c 34250 2Dana jest liczba .. Oblicz.. Oś liczbowa.. ROZWIĄZANIE: Zadanie …Jaka czesc figury jest zacieniowana na zielono?. Mnożenie i dzielenie ułamków dziesiętnych.. Ułamki zwykłe - zadania domowe u1-u22.. Połącz liniami równe ułamki parami ułamek zwykły z pierwszej kolumny z dziesiętnym z drugiej.. A str. 1/5 .. klasa data imię i nazwisko 1.. Zamiana wyrażeń dwumianowanych na ułamki dziesiętne i odwrotnie.. Sprawdzian dla klasy 6 zawiera zadania z zakresu: Zamiana ułamków zwykłych na dziesiętne i dziesiętnych na zwykłe.. W teście znajduje się 14 zadań a każde z nich jest warte 1 lub 2 punkty.Test: Działania na ułamkach zwykłych-Menu-Dodawanie: .. 7 testy matematyczne klasa 3 do wydruku testy ósmoklasisty z matematyki online test z matematyki online gimnazjum zadania z matematyki klasa 6 testy matematyczne klasa 6 testy z matematyki klasa 5 testy matematyczne gimnazjum matematyka testy klasa 4 ułamki dziesiętne testy .sprawdzian działania na ułamkach zwykłych klasa 6.pdf (22 KB) Pobierz..

Dzielenie ułamków zwykłych.

Kochasz tę osobę.. Zamień ułamek dziesiętny na zwykły a/b.- zbiór testów i ćwiczeń dotyczących działań na ułamkach zwykłych i dziesiętnych - zestaw ćwiczeń i lekcji dotyczących ułamków zwykłych i dziesiętnych - zadania z szacowania (w tym zadania z treścią) - test: Szacowanie wartości wyrażeń arytmetycznych - zaokrąglanie do części dziesiątych - zaokrąglanie do części setnychUłamki zwykłe.. Download: Sprawdzian ułamki zwykłe i dzies.. dzielenie -uł-zwykłych-e1-8.. Ilu jest chłopców, jeżeli dziewczynki stanowią klasy?. Oblicz: a) b) 11 + 0,6 20 3 29 + 4,1 c) 2,73 − .Klasówki i testy - Ułamki zwykłe i dziesiętne zadania.. 3.2 Test Wprowadzenie ułamków dziesiętnych.. Napisz życzenie (możliwe do spełnienia!).. Mathematics .Ułamki-zwykłe-B1-2-C1-6.. Skracanie i rozszerzanie ułamków zwykłych.. Przeczytaj uważnie każde polecenie, a następnie zapoznaj się z możliwymi odpowiedziami i zaznacz najbardziej prawdopodobną.. Rozszerzanie, skracanie, ułamki w zadaniach.. Ulubiony numer ( 1,2,3,4,5,6,itp.). Wybierz poprawną odpowiedź, aby kontynuować.Powtórzenie - ułamki zwykłe i dziesiętne klasa 6 Powtórzenie - ułamki zwykłe i dziesiętne klasa 6 ANNA KLAUZA GRUPA IMIĘ I NAZWISKO: A KLASA: 1.. Sprawdzian ułamki zwykłe i dzies..

Mnożenie ułamków zwykłych.

1) Ułamek to: a) część całości b) zadanie c) wyrażenie 2) Licznik ułamka jest a) na dole b) na górze c) na środku 3) Kreska ułamkowa zastępuje a) odejmowanie b) dzielenie c) mnożenie 4) Ułamek właściwy jest a) większy od jeden b) równy jeden c) mniejszy od jeden 5) Ułamek niewłaściwy jest a .Test - zamiana ułamków.. Uwaga!Test z ułamków na poziomie gimnazjum.. Zatem suma jest równa 1001 x 500 = 500500Dodawanie i odejmowanie ułamków zwykłych Teacher Żaneta Szczyglak Categories SZKOŁA PODSTAWOWA, Ułamki zwykłe Bezpłatne Take this course Opis Zadanie 1 Wykonaj dodawanie ułamków.. Do 1000, gry z tabliczką.ułamki zwykłe i dziesiętne sprawdzian klasa 7.Zapisywanie ułamków zwykłych i dziesiętnych, większych od 1, na podstawie ich graficznego przedstawienia Rozwiąż co najmniej 3 z 4 pytań, aby przejść na następny poziom!. Rozpocznij test.. krucha/ dla dzieci/ matematyka/ kl.VI/ ułamki liczby wymierne/ Sprawdzian ułamki zwykłe i dzies.. Zadania tekstowe z wykorzystaniem ułamków.. Pobierz.Klasa 6. zobacz poniżej: Odpowiedzi 1.. Brakuje odpowiedzi.. U lamki-dziesietne-G-H. Ułamki-zwykłe-U1-U22.dodawanie ułamków, mnożenie ułamków, ułamki zwykłe, dzielenie ułamków, odejmowanie ułamków, dodawanie i odejmowanie ułamków, dodawanie i odejmowanie ułamków o różnych mianownikach, porównywanie ułamków, skracanie ułamków, dzielenie ułamków zwykłych, ułamki dziesiętne, zamiana ułamków zwykłych na dziesiętne, mnożenie ułamków zwykłych, dodawanie i odejmowanie .Sprawdzian Z Matematyki Ułamki Zwykłe I Dziesiętne Klasa 6..

Rozszerzanie ułamków zwykłych.

Przewiń.Test - ułamki zwykłe.. twoje życie jest pełne miłości.Zadania i ćwiczenia z matematyki - klasa 6.. Uwaga!. mnozenie-ul-zwyklych-e9-11-f1-3.. Zadanie 1/20.. Ułamki-zwykłe-D1-8.. koncie uzytkownika krucha folder ulamki liczby wymierne Data dodania: 15 paz 2010 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu.Jeżeli wypiszemy kolejno liczby od 1 do 1000, to zauważmy, że łącząc liczby w pary, po jednej liczbie z każdego końca, otrzymujemy pary zawsze o tej samej sumie 1001 (np. 1000+1, 999+2 itd., aż do 500+501).. Ułamki dziesiętne zapisane za pomocą cyfr, w formie rozwiniętej i wyrażone słowami Rozwiąż co najmniej 3 z 4 pytań, aby przejść na następny poziom!Ułamki; Porównywanie ułamków o tych samych mianownikach ; Porównywanie ułamków o tych samych licznikach ; Porównywanie ułamków; Wpisz ułamki rosnąco; Rozszerzanie ułamków ; Skracanie ułamków zwykłych ; Ułamki na osi liczbowej; Dodawanie ułamków o tych samych mianownikach ; Odejmowanie ułamków o tych samych mianownikachTest z matematyki klasa 6 liczby naturalne i ulamki..

Skracanie ułamków zwykłych - puzzle.

Liczby naturalne i ułamki.. Odczytywanie i zapisywanie.. Działania na ułamkach zwykłych i dziesiętnych kl 6.. 25.Sprawdzian ułamki zwykłe i dzies.. Ułamki zwykłe i dziesiętne: Ćwiczenia: Skracanie ułamków zwykłych.. Jola w swojej skarbonce ma 243,20 zł, a Marek 194,50 zł.. Sklada sie on z 17 zadan o roznym stopniu trudnosci.. sprawdzian z przyrody klasa 6, sprawdziany matematyka, planeta klasa 5, planeta klasa 6, Sprawdziany szkola podstawowa, sprawdzian, klasa, test podsumowujacy.Przedstawiac ulamki zwykle w postaci ulamkow dziesietnych i odwrotnie.matematyka procenty, procenty matematyka, jaki to procent, procent z liczby, procent z danej liczby, procenty zadania tekstowe, zadania tekstowe z procentami, matematyka procenty zadania, jaki to procent z liczby, procent z, dodawanie procentów, procenty, zadania z matematyki procenty, procenty zadania, zadania tekstowe procenty, zadania matematyczne procenty, jak zamienić ułamek zwykły na .. Liczby naturalne i ułamki gr.. O ile więcej pieniędzy ma Jola?KARTKÓWKI - KLASA VI.. Wskaż największy ułamek (różne liczniki i mianowniki) Porównywanie ułamków zwykłych o różnych licznikach i mianownikach.Test - Seria pytań wielokrotnego wyboru.. Ułamki zwykłe i dziesiętne - Sprawdzian - Klasa 6.. Droga, prędkość, czas.Ułamki zwykłe cz.1 - Test.. Działania na ułamkach zwykłych i dziesiętnych.. Zaznacz, aby zobaczyć wynik.. Sprawdź ile potrafisz!6.. Wpisz w każdą lukę odpowiednią liczbę..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt