Kartkówka dodawanie i odejmowanie ułamków dziesiętnych

Pobierz

Kliknij przycisk Udostępnij, aby ją upublicznić.. Powodzenia:) Tomasz D. GwiazdaDodawanie i odejmowanie ułamków dziesiętnych Proste działania na ułamkach dziesiętnych można wykonywać w głowie.. Kartkówka zawiera zadania sprawdzające .Przed Tobą sprawdzian z matematyki, który sprawdzi Twoją wiedzę z działu: Dodawanie i odejmowanie ułamków dziesiętnych.. Możesz także rozwiązać online zadania o podobnej tematyce w formie interakcyjnego quizu i poćwiczyć podobne umiejętności za pomocą komputera lub urządzenia .W tym kanale znajdziesz pełny wykład - 100% lekcji - z Matematyki dla Szkoły Podstawowej i Gimnazjum.. Dodawania i odejmowanie ułamków dziesiętnych", plik: kartkowka-ulamek-dziesietny-dodawania-i-odejmowanie-ulamkow-dziesietnych.doc (application/msword) Matematyka z kluczemrównania z jedną niewiadomą, gry tabliczka mnożenia, matematyczne zoo klasa 4, zadania matematyczne dla klasy 1, dodawanie i odejmowanie w zakresie 10, tabliczka dzielenia do 100, dodawanie liczb całkowitych, zadania dla pierwszoklasisty, mnozenie ulamkow, mnożenie ułamków zwykłych, figury przestrzenne, tabliczka mnożenia do 30, matematyka zoo, dodawanie i odejmowanie w zakresie 20 .Trening pisemnego dodawania ułamków dziesiętnych.. Opinie naszych użytkowników.. Powiązane quizy.. ułamki.. Tabliczka mnożenia i dzielenia * KARTKÓWKI - KLASA V. proszę ..

Dodawania i odejmowanie ułamków dziesiętnych."

Pamięciowe dodawanie i odejmowanie liczb dziesiętnych RObdUVAQ51aol 1. odejmowanie ułamków zwykłych i dziesiętnych.. Sprawdzian kl. V A Grupa A Imię i nazwisko .dodawanie ułamków zwykłych i dziesiętnych.. Plik karty w formacie pdf do pobrania: Kliknij na link karta075.pdf lub na kartę obok..

Sprawdziany:4.1 Test Dodawanie i odejmowanie ułamków zwykłych.

Dzielić: Oceniać: Poprzedni Dzielenie liczb dziesiętnych przez liczy naturalne.. Pragnę serdecznie podziękować za wspaniałe pomysły i ciekawe materiały z których korzystam już od jakiegoś czasu w pracy z dziećmi.W skarbonce Ani zostało: a) 32,95 zł b) 11 zł c) 32,45 zł d) 26,45 zł 5) 10,01-4,321= a) 5,689 b) 5,789 c) 6,789 d) Inna liczba 6) Wynik działania 7,85+3,115+0,1= jest: a) Mniejszy od 10,5 b) Większy od 10,5, ale mniejszy od 11 c) Większy od 11, ale mniejszy od 11,5 d) Większy niż 11,5 7) Aby dodać pisemnie dwa ułamki dziesiętne .. Film dostępny na portalu epodreczniki.pl.dodawanie ułamków dziesiętnych 2010-04-29 21:03:58 Dodawanie i odejmowanie ułamków .. Podaj licznik i mianownik obu ułamków, wybierz rodzaj działania a następnie wciśnij przycisk Oblicz.. Mnożenie przez liczbę naturalną.. Wystarczy dodać oddzielnie części całkowite i oddzielnie części ułamkowe.Rozdzielność mnożenia względem dodawania lub odejmowania.. W teście znajduje się 8 zadań, a każde z nich jest warte 1 lub 2 punkty.. Kolejność wykonywania działań.. ułamki dziesiętne.. Następny Klasówka 1 .Jesteś tutaj: Szkoła → Liczby i działania → Ułamki → Ułamki dziesiętne → Ułamki dziesiętne - wprowadzenie Wprowadzenie Dodawanie i odejmowanie ułamków dziesiętnychTa tablica wyników jest obecnie prywatna..

mnożenie ułamków.

Pobieranie pliku.. Kartkówka 28, grupa A i B wraz z kartą odpowiedzi.. ułamki zwykłe.. Łącznie do uzyskania jest 10 punktów.. Podczas mnożenie nie zwracamy uwagi na przecinek, dopiero po wykonaniu mnożenia, wpisujemy do liczby wynikowej przecinek.Aby ustalić miejsce wstawienia przecinka, liczymy ilość cyfr po przecinku w obu liczbach, ich suma jest miejscem, w którym wstawiamy przecinek, licząc .dodawanie ułamków, dodawanie ułamków o różnych mianownikach, dodawanie ułamków zwykłych, dodawanie ułamków zwykłych o różnych mianownikach, dodawanie ułamków kalkulator, dodawanie ułamków o różnych mianownikach klasa 5, odejmowanie i dodawanie ułamków, dodawanie ułamków zwykłych przykłady, dodawanie ułamków o różnych mianownikach zadania, dodawanie ułamków o .Dodawanie i odejmowanie; Mnożenie i dzielenie; Szacowanie; Powtórzenie połowy I działu .. Kartkówka 3 (klasa VI) - Mnożenie i dzielenie ułamków dziesiętnych .. mnożenie i dzielenie ułamków dziesiętnych - pobierz w pdf .. Mnożenie i dzielenie przez 10, 100, 1000…", plik: kartkowka-dodawanie-i-odejmowanie-ulamkow-dziesietnych-mnozenie-i-dzielenie-przez-10-.pdf (application/pdf) Matematyka z kluczemKartkówka "Ułamek dziesiętny.. Źródło: Zespół autorski Politechniki Łódzkiej, licencja: CC BY 3.0..

2012-05-30 20:25:04 5 klasa , matematyka , dzielenie ułamków dziesiętnych .

Pisemne mnożenie i dzielenie liczb naturalnych.. Liczby dziesiętne (zapis słowny i cyframi, porównywanie i oś liczbowa)Plik dodawanie i odejmowanie uł.zw.doc na koncie użytkownika kulewelina • folder klasa V • Data dodania: 27 mar 2011.. Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Witam!. Myślę, że dodawanie i odejmowanie ułamków dziesiętnych jest jednym z łatwiejszych tematów w klasie piątej, niemniej jednak postaram się wyjaśnić i omówić kilka trudniejszych przykładów.Dodawania i odejmowanie ułamków dziesiętnych" Opis: Pobierz kartkówkę wraz z odpowiedziami "Ułamek dziesiętny.. Ta tablica wyników została wyłączona przez właściciela zasobu.. Animacja.. Ta tablica wyników została wyłączona, ponieważ Twoje opcje różnią się od opcji właściciela zasobu.Zamiana ułamka zwykłego na dziesiętny lub dziesiętnego na zwykły; Tutaj możesz wykonać podstawowe działania na ułamach ułamków, czyli dodawanie, odejmowanie, mnożenie i dzielenie.. Porada: .Ułamki - pomoce i ćwiczenia dla dzieci do wydruku.. Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.Zamiana ułamków dziesiętnych na zwykłe Zamiana ułamków zwykłych na dziesiętne Dodawanie ułamków dziesiętnych (trudne) Odejmowanie ułamków dziesiętnych (trudne) Dodawanie i odejmowanie ułamków dziesiętnych - puzzle Mnożenie ułamków dziesiętnych Dzielenie ułamków dziesiętnych Potęgowanie ułamków.. Tagi: pdf, chomikuj, nowa era, sprawdzian, odpowiedzi do testu, grupa a .Sprawdzian dla kl V: Dodawanie i odejmowanie ułamków dziesiętnych.. Rozdzielność dzielenia względem dodawania lub odejmowania.. grupa 1 i 2 dla klasy 5, .PDF, Karkówka dostępna jest w formacie PDF, gotowy do wydrukowania.. Treść została zweryfikowana i sprawdzona..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt