Sprawdzian z lektury w pustyni i puszczy kl 5 samequizy

Pobierz

Pytania zawarte w teście.a) "W pustyni i w puszczy" to powieść obyczajowa b) "W pustyni i w puszczy" to powieść podróżnicza c) "W pustyni i w puszczy" to powieść przygodowa 35) Staś nauczył się strzelać: a) w Port Saidzie b) podczas pobytu w Omdurmanie c) po tym, jak zdołał uwolnić się z rąk porywaczy 36) Która narodowość nie pojawia się w utworze?Chcesz sprawdzić swoją wiedzę z książki H. Sienkiewicza ''W pustyni i w puszczy'' lub poćwiczyć do nadchodzącej kartkówki?. W pustyni i w puszczy - przetestuj swoją wiedzę.. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Czym była fatamorgana ?. Popularne tagi.. Czy nadajesz się na MORSA?. Życzę miłego rozwiązywania.. Staś zabił lwa, później porywaczy.. Rozwiąż test!Zobacz quiz: "W pustyni i w puszczy" Henryk Sienkiewicz.. Ten quiz to doskonała powtórka przed sprawdzianem!. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. e) Przygoda z Kingiem.. Po drodze, w przewidywaniu, że chory może potrzebować świeżego mięsa, zabił dwie pentarki, które też istotnie zostały przyjęte z wdzięcznością.Henryk Sienkiewicz, "W pustyni i w puszczy".. Cześć te quizy pomogą wam sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności możecie sobie wybrać książki,lektury,powieści,prozy,a nawet bohaterowie naszych lektur.Test: W pustyni i w puszczy Opis testu: Szczegółowy test z lektury.. Staś otrzymał chininę dla chorej Nel, dostali też jedzenie, herbatę, broń proch, kompas itp. 5..

Tagi dla tego testu: W pustyni i w puszczy.

Sprawdź się rozwiązując ten krótki test.. 2011-12-11 18:00:36; pomożesz mi to rozwiązać ?. Zapasy żywności wzięli ze sobą, mieli również przygotowane w kryjówkach.. Popularne tagi.. d) Spotkanie z lwem i zabicie Arabów.. Jaki prezent otrzymał Staś z okazji Bożego Narodzenia?. opowiadanie milosc test przygoda kobiety magia harrypotter filmy ksiazki youtube creepypasta szkola marvel cowolisz seriale avengers zwierzeta .W pustyni i w puszczy.. W jakim celu to zrobiono?. Kim była Fatma ?. Skomentuj.. Kto zorganizował porwanie dzieci ?. Od prawie stu lat cieszy się wielką popularnością wśród młodzieży, która z zapartym tchem śledzi pasjonujące przygody Stasia Tarkowskiego i Nel Rawlison.. 46 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Udostępnij.. c) Wizyta u Mahdiego.. f) Nocna wyprawa - odkrycie obozu Lindego.. Szybsza, lepsza, wygodniejsza.. Czym obdarowano wtedy Nel ?. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Plik W PUSTYNI I W PUSZCZY pytania.doc na koncie użytkownika dorotkar • folder W PUSTYNI I W PUSZCZY • Data dodania: 6 maj 2012 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Problematyka.. Jak dobrze znasz przygody Stasia i Nel?. W Pustyni i w Puszczy autorstwa Henryka Sienkiewicza..

test znajomości lektury W Pustyni i W Puszczy?

Dokładniejszy niż streszczenie :) Liczba pytań: 89 Poziom: Trudny Rozwiązany: 7951 razy Średnia ocena:W Pustyni i w Puszczy - krótki test, test z lektury Pytania na sprawdzenie znajomości lektury Henryka Sienkiewicza pt.. W pustynii i w puszczy.. Kartkówka dla kl. V ze znajomości lektury " W pustyni i w puszczy" cz II 1.. Udostępnij.. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.. W pustyni i w puszczy - przetestuj swoją wiedzę.. o boże prosze naprawić ten sprawdzian 1.7 odp powinno być wahima 2.6 odp powinno być zmarła w dordze do kairu.. kl 08 maja 2013 na 7 pytanie da sie odpowiedzieć dinah zmarła w drodze do Maszady.Henryk Sienkiewicz, "W pustyni i w puszczy" - test znajomości lektury.. Po drodze, w przewidywaniu, że chory może potrzebować świeżego mięsa, zabił dwie pentarki, które też istotnie zostały przyjęte z wdzięcznością.Mam kilka pytan z lektury w Pustyni i w puszczy:) 2010-01-28 13:50:55 Pyatanie dotyczy lektury ,, W pustyni i w puszczy '' 2011-04-17 14:00:38 Załóż nowy klub5.. 2011-11-16 17:52:56; W pustyni i w puszczy test dla klasy 5 (rozwiąż, nie musi być cały) 2010-08-20 14:26:25; Test z lektury w pustyni i w puszczy, czy te pytania mogą być na kartkówce?. Tekst do zadań 1-11 -Wiesz, Nel - mówił Staś Tarkowski do swojej przyjaciółki, małej Angielki - wczoraj przyszli zabtie (policjanci) i aresztowali żonę dozorcy Smaina i jej troje dzieci - tę Fatmę, która już kilka razy przychodziła do biura do twojego ojca i do mego.Witaj na stronie Quizz.pl..

2010 ...W pustyni i w puszczy - test wiedzy.

Mirusinda 4 lata temu.. Rozwiąż test!Więcej o 4free.PL 4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej » Działamy nieprzerwanie od 1998 roku.. Po drodze, w przewidywaniu, że chory może potrzebować świeżego mięsa, zabił dwie pentarki, które też istotnie zostały przyjęte z wdzięcznością.Sprawdzian z lektury "W pustyni i w puszczy" I.. "W PUSTYNI I W PUSZCZY" _____ imię i nazwisko I. Staś wybrał się do Lindego dopiero następnego dnia w południe, musiał bowiem odespać noc poprzednią.. Nad całością czuwa agencja interaktywna CATALIST, specjalizująca się w rozwiązaniach .Test do wspaniałego przygotowania się do sprawdzianu z Lektury szkolnej pt. Dołącz do nas!. 16 pytań Lektury szkolne Koteczki"W PUSTYNI I W PUSZCZY" _____ imię i nazwisko I. Staś wybrał się do Lindego dopiero następnego dnia w południe, musiał bowiem odespać noc poprzednią.. Test z lektury: "W pustyni i w puszczy" .. Wypróbuj aplikację sameQuizy.. Co zrobiła Nel, aby zostawić ślad dla pościgu ?. 2.Co powinnam wiedzieć z W pustyni i w Puszczy?. Szybsza, lepsza, wygodniejsza.. Książka H. Sienkiewicza W pustyni i w puszczy jest powieścią podróżniczo-przygodową, w której przedstawione zostały niezwykłe losy dwojga przyjaciół w Afryce.. Rozwiąż quiz!5.. Inne tryby testu..

U góry znajdziesz quiz W pustyni i w puszczy 28.

"W PUSTYNI I W PUSZCZY" _____ imię i nazwisko I. Staś wybrał się do Lindego dopiero następnego dnia w południe, musiał bowiem odespać noc poprzednią.. Drzewo, w którym mieszkali w puszczy (baobab).. a) Tajemnicze porwanie.. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla Webmastera'' W pustyni i W puszczy" Test dla klas piątych.. Podkreśl przygodę dzieci, która Cię zafascynowała i opisz ją, uzasadnij swój wybór.. Dołącz do nas!. 7 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Sprawdź, czy wciąż pamiętasz losy Stasia i Nel!. Szybsza, lepsza, wygodniejsza.. opowiadanie milosc test przygoda kobiety magia harrypotter filmy ksiazki youtube creepypasta szkola marvel cowolisz seriale avengers zwierzeta .Ile wiesz o lekturze "W pustyni i w puszczy"?. Dołącz do nas!. Szybsza, lepsza, wygodniejsza.. Komponenty wyświetlamy 33 mln razy dla 1,5 mln użytkowników miesięcznie.. Wypróbuj aplikację sameQuizy.. /samequizy .Test z lektury pt. "W pustyni i w puszczy" :') Sprawdź swoją wiedzę z tej książki!Test z lektury ,,W Pustyni i w Puszczy" .. Wypróbuj aplikację sameQuizy.. Wypróbuj aplikację sameQuizy.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.wiedza z lektury ,,W pustyni i w puszczy'' - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraPo wodę chodzili nocą do Nilu.. Skomentuj.. 27amcia27 5 lat temu..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt