Napisz wyrazy które kojarzą ci się z wiosną

Pobierz

Napisz 15 wyrazów po niemiecku, które kojarzą ci się z walentynkami !. Oczywiście daję najkę.. Nazwij je.. Zapisz nazwy emocji i uczuć, które kojarzą ci się z tymi porami .. Kolorem czerwonym zapisz czasowniki, np.:zbierać, suszyć, czytać, padać, itp.Kolorem pomarańczowym Odpowiedź na zadanie z Nowi Tropiciele.. Zajączek wielkanocny 13.. Na wierzbie kwitną bazie.Zadanie: napisz 15 wyrazów po niemiecku, które kojarzą ci się Rozwiązanie:1 die werbung reklama 2 das fernsehen telewizja 3 das poster plakat 4 das kennwort hasło 5 die anzeige ogłoszenie 6 die zeitung gazeta 7 die broschure folder 8 das bild ilustracja 9 der slogan slogan 10 die umwelt środowisko 11 die medizin lek 12 die nachrichten wiadomości 13 der berater konsultant 14 der .Zadanie: napisz wyrazy które kojarzą ci się z przyszłością Rozwiązanie:plany, aspiracje, zamierzenia, perspektywy, przeznaczenie, to co będzie jutro za jakiś czasMogę jedynie dodać, że są rz w wyrazie piszemy, gdy w słowie należącym do tej samej rodziny wyrazów w w miejscu rz występuje r, typu morze - morski, dworzec - dworcowy.W tym quizie, musisz znaleźć rymujące się wyrazy.. Kartka wielkanocna 7.. Komentarze do zadania.. To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodać .. Zapisz wyrazy, które kojarzą Ci się z podanymi grupami słów i zawierają co najmniej jedną głoskę miękką..

napisz kilka wyrazów kojarzących ci się z wiosną.

walc muzyka krokiNapisz 15 wyrazów po niemiecku, które kojarzą ci się z walentynkami !. Wracają do nas bociany.. Wyrazy z ó i ż .Wypisz jak najwięcej słów , które kojarzą Ci się z latem.. [ usuń ] · [ edytuj .2.. Zgłoś nadużycie.. dzięki.. jeszcze to: Wyjaśnij słowa : Dziwna to rzecz - prawość,ucziwość .Nie ma dla niej dwóch dróg , jest tylko jedna .. 4 Dopisz do podanych słów wyrazy różniące się od nich tylko miękkością jednej z głosek.. Proszę o pomoc, to na jutro, DAJĘ NAJ 3 :D. Zapisz w zeszycie jak najwięcej słów, które kojarzą Ci się z latem.Proszę o pomoc.. Podkreśl te wyrazy, które zawierają litery ,,ą" , ,,ę" , ,,om" lub ,,en" a następnie sprawdź ich pisownię w słowniku ortograficznym.. Wiosna zaczyna się w lutym.. Uzasadnij, dlaczego pozostałe nie pasują do wiosny.. Wiosenne kwiaty to krokusy.. Wiosenne święta to Wielkanoc.. Dopisz do podanych słów wyrazy różniące się od nich tylko miękkością jednej z głosek.. Wiosna zaczyna się w marcu.. Ubieramy choinkę.. Rozszyfruj wyrazy związane z Wielkanocą.. Dodaj.Zastanów się, które zdania o wiośnie są prawdziwe.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania..

0.Które z tych imion kojarzy Ci się z wiosną?

Znajdź inne odpowiedzi.. Wielka Niedziela II.. Ułóż kilka rymowanek o wiosennej pogodzie !. 5 pkt za rozwiązanie + 3 pkt za najlepsze rozwiązanie - 18.1.2016 (8:51) - przydatność: 37% - głosów: 124.. Karty ćwiczeń .Przykładowe rozwiązanie: zima - śnieg, mróz, bałwan, igloo kominek - wieczór, ciepło, ogień, drewno książka - odpoczynek, czytanie, nauka, biblioteka Przykładowa historia: Za oknem padał śnieg i powoli zapadał zmrok.. Zadanie jest zamknięte.. Autor zadania wybrał już najlepsze rozwiązanie lub straciło ono ważność.Zapisz w zeszycie jak najwięcej słów, które kojarzą Ci się z latem.. MA BYĆ 20 i ŁATWE DO NARYSOWANIA!. Bardzo proszę o pomoc, zadanie jest na jutro.. maleć - obraź - nic - miecz - głos - odpowiedź - siad - misa - - by się uśmiał.2.. Choose.Proszę was o podanie mi jak największej ilości wyrazów, które kojarzą się wam z wyrazem "detektyw".. ;__; 2014-04-16 16:58:34 Wypisz słowa kojarzące się z zimą, które mają "ó" i "ż".. Question from @Natka13133 - Szkoła podstawowa - PolskiPlik Narysuj rzeczy które kojarzą ci się z wiosną.pdf na koncie użytkownika siostra138 • folder wiosna 11 • Data dodania: 26 mar 2012Plik Narysuj rzeczy które kojarzą ci się z wiosną.pdf na koncie użytkownika luxia11 • folder Wiosna • Data dodania: 9 sie 20116 Zapisz wyrazy, które kojarzą Ci się z podanymi grupami słów i zawierają co najmniej jedną głoskę miękką..

Wyrazy kojarzące sie z dziećmi ?

Zapisz się Wypisz si .KARTA PRACY - WIOSNA Poszerzanie zasobu słownictwa, rozwijanie kompetencji gramatycznej ZADANIE 1 - Co kojarzy się z wiosną?. Konto nieaktywne 10.5.2010 (16:52) .. do wyrazu rodzina dopisz wyrazy pokrewne Przedmiot: .Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Dopisz wyrazy, które kojarzą ci się.Napisz wyrazy które ci się kojarzą ci się z przyszłością.. Question from @Jacek3200 - Szkoła podstawowa - PolskiZapisz wyrazy z samo h lub ch które kojarzą ci się z podanymi słowami i wyrażeniami.. 2012-01-29 16:08:12 Jaki smak kojarzy Ci się z Wiosną ?. 2010-03-23 15:26:36Wymień rzeczy które ci się kojarzą z wiosną.. Robi się zimno.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Krzyż 8.. Niedziela Palmowa 15.. Czas postu 5.. Świeca wielkanocna 12.. Wielki Piątek 6.. Otocz ja pętlą.. Otocz ją pętlą.. Pomalowane jajka/pisanki 9.. Spośród podanych niżej obrazków otocz kółkiem te, które kojarzą Ci się z wiosną.. Wiosna 3.. Zdejmujemy ciepłe kurtki.. Wiosna- Jesień- Lato- Zima-.. Wielki tydzień 11.. Środa Popielcowa 14.. 2011-12-08 13:16:14 Wypisz wszystkie słowa kojarzące się z Japonią 2013-02-03 03:17:15Napisz jak najwięcej wyrazów , które kojarzą ci się z wiosna .. Duża .Plik Narysuj rzeczy które kojarzą ci się z wiosną.pdf na koncie użytkownika sloneczko82 • folder wiosna • Data dodania: 26 lip 2009 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb..

2013-03-12 18:23:58Wyrazy kojarzące się z wiosną?

Zapisz je po niemiecku.. Jeśli Twoje pytanie nie jest w pełni ujawnione, spróbuj skorzystać z wyszukiwania w witrynie i znaleźć inne odpowiedzi na ten temat Polski.. :) Odpowiedz przez Guest.. 2012-02-05 22:40:16 Co kojarzy Ci się z WIOSNĄ ?. Nie chciało mi się wychodzić z domu, dlatego postanowiłem, że ten wieczór po prostu wykorzystam na odpoczynek.. Proszę czekać.. 0 ocen | na tak 0%.. Dzień jest krótki.. - Zaliczaj.pl.. Zmartwychwstanie 4.. Napisz jakie są oznaki wiosny !. maleć malec głos obraź odpowiedź nic siad sad miecz misa 3..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt