Napisz w zeszycie kilka zdań na temat swojej babci możesz wykorzystać

Pobierz

Możesz wykorzystać wyrazy z ramki .. Wiadomości z kraju i ze świata, wywiady, opinie, reportaże.Największa baza wypracowań, konspektów, streszczeń i pomocy szkolnych w Polsce.. Wyślij.. Moduł 2 - Przeczytaj wiersz Pawła Beręsewicza "Powody rodzinne".. Zawsze chodzi uśmiechnięta z błyskiem w oku.. Edukacja matematyczna Dzisiaj w ramach utrwalenia wiadomości wykonasz zadania matematyczne .. Bardzo ją kocham.. ( od 11.45 - do 12.25)Temat: Ważne słowa.. pogodny uśmiech, śmiejące się oczy, radosne spojrzenie, ciepłe słowa pomożecie ?. Wiem, że są to zwierzęta czy- Ćwiczenie 3 napisz w zeszycie i wyślij.. Question from @Ananasowa5 - Szkoła podstawowa - PolskiOpisz swoją babcię,jej wygląd zewnętrzny,charakter.. Opiszę Ci swoją babcię żebyś wiedział/a o co chodzi : Moja babcia jest jasną blondynką.. Edukacja plastyczna i techniczna Wykonaj plakat w którym zaprezentujesz to, co Twoim zdanie ma życiu największą4.. Moduł 3 - Obejrzyj uważnie plansze i odpowiedz w zeszycie do matematyki na pytania (polecenia uzupełniające).Moduł 4 - Posłuchaj co przydarzyło się bliźniakom podczas przygotowywania niespodzianki dla mamy.. Przypomnij sobie zasadę pisowni rz w nazwach zawodów zakończonych na -arz, -erz - zapisz w zeszycie regułę .Wyobraź sobie, że jesteś Ikarem i z zachwytem spoglądasz na świat z góry.. Naucz się czytać wiersz..

Napisz w zeszycie kilka zdań o swojej babci lub dziadków.

Wybierz dowolny krój czcionki, zastosuj inne poznane wcześniej narzędzia (np. kolor, wielkość, itp.).Napisz w zeszycie kilka zdań o Twojej mamie.. Ma krótkie lokowane włosy ,które sięgają jej do ramion.. pogodny uśmiech, śmiejące się oczy, radosne spojrzenie, ciepłe słowa pomożecie .. wyjechałam chyba.. Ale możesz skorzystać z wymyślonej historii.. Zaznacz kolorem, spółgłoski, po których występuje rz.. Wykonaj ćwicz.. Pamiętaj o poprawnym budowaniu zdań, o odpowiednich znakach na końcu każdego zdania.. Zapisz swoje myśli i przeżycia w kilku zdaniach tak, aby oddać silne emocje.. Samodzielnie wykonaj w zeszycie zad.4 str.23.. Możesz wykorzystać podane wyrażenia : pogodny uśmiech , śmiejące się oczy , radosne spojrzenie , ciepłe słowa Odpowiedź tygrys9271 Moja babcia jest bardzo mądrą i pomysłową osobą.. Wykonaj ćwiczenia ze str. 80 - 81.. Na rozwiązanie zadań masz 40 minut.. 5 znajdziesz wyrażenia, które możesz wykorzystać w swojej wypowiedzi.. Wyszukaj w wierszu wyrazy z "ż" i je zapisz.. Napisz w zeszycie kilka zdań na temat: Dlaczego tak ważne jest dbanie o las i sadzenie nowych drzew?. Wspólnie z mamą pobaw się w odgadywanie liczb zad.2 i 3 str.23.. Wyobraź sobie, że Pinokio przemieniony w dobrego chłopca zorganizował bal dla swoich kolegów..

Napisz w zeszycie kilka zdań na temat swoich wakacyjnych planów.

Autobus się spóźnia.. Dogaduje sie z nią bardzo dobrze.. Lekcja 19 VI 2020 r. Temat: Wakacyjne plany.. Możesz wykorzystać wyrażenia z tego modułu.. Uporządkuj liczby rosnąco w zad.1 str.23.. Mam dla Was propozycję Ponieważ macie jakieś swoje pasje, zainteresowania.. Przypomnij sobie czym jest dialog i jak go zapisujemy, następnie ułóż dialog pomiędzy żurawiem i czaplą - możesz wykorzystać niektóre zwroty z wiersza.. Zrób zdjęcie i wyślij!. Możesz wykorzystać podane wyrażenia.. Także: Te ferie spędziłam niezwykle ciekawie,lepiłam bałwana,zjeżdżałam na nartach i na sankach.W bitwie na śnieżki zdobyłam pierwsze miejsce.Pod koniec wyjechałam do mojej cioci,gdzie było odrobinę nudno,więc wybrałam się na łyżwy.Bawiłam .Na podstawie filmu własnych doświadczeń oraz tego z czym zmagamy się w obecnej sytuacji ( walka z koronawirusem) zapisz w zeszycie kilka zdań na temat tego co w życiu jest najważniejsze.. Wybierz jedną z nich i na jej podstawie napisz w zeszycie opowiadanie odtwórcze, tak aby osoby .Napisz minimum 5 zdań na temat swojej mamy w edytorze tekstowym (np. jak ma na imię, jak wygląda, co lubi robić, za co kochasz mamę).. Zaznacz te wyrażenia, za pomocą których można okazać miłość najbliższym.- napisz w zeszycie kilka zdań na temat - kim chcesz zostać w przyszłości (5,6 zdań) - jeśli możesz zrób zdjęcie i wyślij 7..

Napisz w zeszycie kilka zdań na ten temat.

4.Zapisz temat w zeszycie.. Jest pogodna,miła i pomocna.. Niedawno rozmawiałam z ich mamą i dowiedziałam się, że najlepszym prezentem na ich urodziny będą źyczenia z .1.. 04.2020 r. (poniedziałek) Temat: Pijemy nektar, jemy ambrozję i zbieramy laury.Napisz kilka zdań o swoim najlepszym przyjacielu lub swojej najlepszej przyjaciółce.. Przekształć poniższe zdania w równoważniki zdań.. Staram sie jej pomagać jak tylko umiem.Szkoła podstawowa rozwiązane Napisz w zeszycie kilka zdań o swojej babci lub dziadku.. Jak na swój wiek, jest energiczna.. (Możesz ozdobić zaproszenie według własnego pomysłu).. 4.Zobacz 2 odpowiedzi na zadanie: wybierz jedną z roślin uprawnych i napisz w zeszycie kilka zdań na temat wykorzystania tej rośliny w gospodarstwie domowym· W zeszycie napisz "Lekcja", datę oraz wykonaj ćwiczenie 4, s.56 · Prześlij zdjęcie wykonanego w zeszycie ćw.4 na skrzynkę klasy · Poćwicz głośne czytanie tekstu "Przyroda regionów Polski" matematyczna · Przeczytaj i rozwiąż ustnie zadania z podręcznika ze s.24.Wychechałam (?). 4/49, dobierz czynności do zawodów i odgadnij nazwy zawodów.. Mam nadzieje,że pomogłam.Napisz w zeszycie kilka zdań na temat swojej babci.. Question from @Dorka852 - Gimnazjum - Polskii czapli..

Napisz w zeszycie liczby, o których mówią dzieci z zad.4 str.22.

6.Jeśli nie możesz wydrukować to otwórz plik, czytaj zadania sprawdzianu i na kartce lub w zeszycie zapisuj tylko odpowiedzi do poszczególnych zadań.. Więc,napisz może czy gdzieś byłaś czy coś.. Sformułuj tekst zaproszenia, jakie mógł wysłać jednemu z nich.. Lekcja Temat: Nasze drzewo.. Przeczytaj informacje ze str. 68-69 w podręczniku.. Pamiętaj o zdaniach urwanych, wykrzyknikach, równoważnikach zdań.. Otwórz podręcznik mat.-przyr.. Ponad 100 tysięcy materiałów dla szkoły podstawowej, średniej oraz z zakresu studiów.Napisz w zeszycie kilka zdań o tym, czym stało się drzewo dla bohaterów książki.. Możesz wykorzystać podane wyrażenia.. W k.pracy wykonaj zad.. Zacytuj związane z kłamstwem wskazówki, które.Napisz w zeszycie l=kilka zdań na temat pracy malarza .. 50 PKT 4. odtworz argumenty usprawiedliwiające kłamstwo zawarte w tekscie.. 1-6 str.42-43.Zadanie: napisz 5 zdań o cechach babci Rozwiązanie:moja babcia jest miła i sympatyczna życzliwie odnosi się do innych osób, nikogo nie obraża jest cierpliwa i wyrozumiała, spokojnie tłumaczy mi coś czego nie rozumiem cechą mojej babci jest też uczynność, zawsze chętnie pomaga tym, którzy potrzebują pomocy nie znam drugiej takiej osoby, która tak jak moja babcia potrafiłaby .Wskaż elementy, które wywołały w tobie wskazane uczucia: DAJE.. "Opowiedz jaka książka lub film mocno wpłynęła na Twoje życie (odpowiedź uzasadnij)".. mało znanych baśni braci Grimmów.. 2 - odszukaj w diagramie wyrazy z rz. Zapisz je w zeszycie.. - Wykonaj ćw.. KONWENCJA O PRAWACH DZIECKA - CO TO TAKIEGO?- Napisz w zeszycie kilka zdań na temat pracy malarza.. Zapisz tekst zaproszenia w zeszycie.. Moźesz wykorzystać wyrazy z ramki (ćwiczenie 4 str.17).. Reklama Odpowiedź 4.5 /5 11 martyuiioNapisz w zeszycie kilka zdań o swojej babci lub dziadku.. Dlaczego było tak ważne.. 3.Wykonaj zadania ze str. 78-79 w ćwiczeniach.. Babciu, czy napijesz Leje deszcz!. Farby Paleta pędzle płótno sztaluga na jutro proszęNajważniejsze i najciekawsze tematy dla milionów Polaków, którzy chcą trzymać rękę na pulsie.. - Przeczytaj zdania, odszukaj w nich wyrazy z rz, zwróć uwagę, po których spółgłoskach występuje rz - ćw.. Wykonaj z.. Zawsze mogę na nią liczyć..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt