Napisz kto jest twoim idolem a kto autorytetem

Pobierz

6,5 proc. z nas wskazuje na rodziców.Kto jest twoim największym autorytetem Podobne tematy.. Zablokuj Zgłoś.. Dlaczego warto mieć autorytet?W życiu każdego człowieka bardzo ważne jest posiadanie kogoś, kogo można nazwac autorytetem.. Poświęcili wiele czasu żeby mnie wychować, utemperować mój charakter.. Nauczyli mnie, jak szanowac innych ludzi, jak przepraszać, dziękować.. Strona: 1.Autorytetem jest osoba godna naśladowania.. Autorytetem jest osoba budząca zaufanie, mająca wpływ na zachowanie i myślenie innych ludzi.. - Używasz ich .Napisz do nas.. Każdy młody człowiek potrzebuje w swoim życiu autorytetu, kogoś, kto będzie dla niego wzorem do naśladowania.. Jest on amerykańskim raperem.. Odpowiedz.. Napisz, kto Twoim zdaniem miał rację: Antygona, czy Kreon.. poleca85% Język polski .. Moim idolem jest Marshall Bruce Mathers a właściwie, Eminiem.. Takiej odpowiedzi udzieliło 11,6 proc. badanych.. ewamaj67 6 lat temu.. Mówimy, że albo ktoś się wypo-wiada i ma rację, albo swoją wypowiedzią może się zbłaźnić, będąc dalekim od prawdy.. Zapewne każdy z nas ma swój autorytet.. Człowiekiem, który z pewnoscią charakteryzuje się tymi cechami był jan Paweł II.. Udostępnij.. Niektórzy twierdzą, że różnica między idolem a autorytetem jest taka, jak między fast foodem, a smacz-Z osób żyjących za autorytet najczęściej uznawany jest przez Polaków papież Franciszek..

3.napisz kto jest twoim autorytetem i dlaczego.

Na pytanie: "Czy Jan Paweł II jest Twoim autorytetem", większość młodych ludzi odpowie twierdząco.Dowcipy i kawały: Stalin.. Termin autorytet pochodzi od łac. auctoritas, który tłumaczy się jako rada, wola, ważność, powaga moralna, nawet wpływowa osoba.. Kiedyś pisałam że Czarka mam A dziś był Kacper Błoński.. 2 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. Papież był osobą, która swym zachowaniem, słowami i wiara dawała przykład do .Czy zgadnę, kto jest twoim idolem?. Była jedyną, która potrafiła się przeciwstawić Kreonowi, dla którego autorytet.. Z encyklopedycznych haseł wiadomo nam, że Autorytet (z łaciny auctoritas - powaga moralna, znaczenie) to prestiż osoby, grupy lub organizacji oparty na uznanych i cenionych w środowisku lub społeczeństwie wartościach: religii, prawie, nauce itp. poleca 81 %.. Adam Mickiewicz Lilije agresja Agresja w twoim otoczeniu Albert Camus autorytet autorytet moralny czym jest autorytet dżuma Jan Paweł II kto może być autorytetem.. Nie mogę np. nazwać wokalisty, którego chętnie słucham, moim idolem, bo nie wzoruję się na nim, nie jest dla mnie stuprocentowym autorytetem.Kto jest twoim autorytetem?. To osoba publiczna, bardzo popularna, ceniona najczęściej za wygląd, sposób bycia, dokonania sportowe czy twórczość.. Uwielbiam i podziwiam wielu artystów, ale idol to dla mnie coś więcej..

Kto jest dla ciebie wiekszym autorytetem?

To przy nich zaczęłam stawiac pierwsze kroki i wypowiadać słowa.Idol to osoba, którą podziwiamy za dokonania, za jej zachowanie i to, co przez siebie pokazuje.. 92 Obserwuj autora.. Ja również go mam.. Postaram się w swojej pracy udowodnić, że są oni najlepszymi wzorami, jakie młody człowiek może mieć.. Może to być osoba z twojego najbliższego otoczenia lub ktoś znany i poważany, np. sportowiec czy polityk.. Taka osoba, ciesząca się zaufaniem i będąca wzorem do naśladowania, mająca wpływ na zachowanie i myślenie innych, to autorytet.. Największy autorytet.Początek napisz taki Moim autorytetem jest mama.. Z encyklopedycznych haseł wiadomo nam, że Autorytet (z łaciny auctoritas - powaga moralna, znaczenie) to prestiż osoby, grupy lub organizacji oparty na uznanych i cenionych w środowisku lub społeczeństwie wartościach: religii, prawie, nauce itp.Moim autorytetem do naśladowania jest Sonny Moore (Skrillex) Pomimo tego, że w dzieciństwie był wyzywany, bity, ciął się i dowiedział się, że był adoptowany nie zrezygnował z robienia tego co na prawdę lubił, nie przestał tworzyć muzyki3Obserwuj autora Zobacz profil.. Udostępnij.. Imponuje mi przedwszystkim swoją wolą walki i nadzieją którą w sobie ma, a uzasadnienie jest dość proste - tata Marchalla zostawił go z matką gdy on miał zaledwie półtora roku, on z matką żyli w biedzie lecz mimo to Eminem spełnił swoje marzenia o byciu właśnie raperem.Moim autorytetem są rodzice, ponieważ to oni mnie wszystkiego nauczyli..

Język polski.Moim idolem jest Kurt Cobain.

Dodaj do ulubionych.. Na zebraniu Stalin głosi przemówienie.Starokatolicki teolog, Urs von Arx i powiada: "Autorytet kościelny opiera się przede wszystkim na autorytecie Jezusa Chrystusa i usytuowany jest w Kościele.. Idealnie do Ciebie pasuje!. 25.Każdy w swoim życiu ma kogoś, na kim się wzoruje, kogo podziwia.. Nie mam prawdziwego idola.. Młodzieżowe słowa 2021 roku!. Lubie go za muzykę i teksty jakie tworzył, za oryginalność, za to, że gdy dłucham piosenki "Sappy" przechodzą po mnie dreszcze, za to, że gdy w "Smells (.)". zadrży mju głos czuję się tak jakbym była na haju, za to, że ćpał i śpiewał jak ćpun, za to, że kochał to co robi i był prawdziwy.Kto jest twoim autorytetem?. _mrs.sunflower_ .. Ten YouTuber, który może być Twoim chłopakiem!. Jak ma na imię chłopak, który na Twoim punkcie .. Wykreuj mężczyznę marzeń, a my zgadniemy jak wy.. Dzięki niemu, moje życie zmieniło się na lepsze.. Moim autorytetem są moi rodzice.Nagranie zostało przetłumaczone przez Natalię ze strony Piękna.Odwiedź nas na Facebooku: forum: jest dla ciebie autorytetem?. Odpowiedz.. Tylko prawdziwy fan Teamu X zda ten test!.

Dla mnie autorytetem są moi rodzice.

4 lata temu.. Również idol to przeciwieństwo autorytetu.. Skomentuj.. Takim człowiekiem, szczególnie dla wielu młodych ludzi z całą pewnością jest Jan Paweł II.. To napisz dlaczego tak uważasz,co cię w niej zainteresowało,jeśli chodzi o pracę szkolną, moim autorytetem jest Kochanowski,Papież ,a dlatego, że Kochanowski żył w dziwnych czasach których wierzono w gusła,pisał .Autorytetem może być ten, kto potrafi odróżnić dobro od zła i potwierdza to .. różnica między idolem a autorytetem jest taka, jak między fast foodem, a smacz- .. kto jest twoim autorytetem i dlaczego.. Odpowiedź została zedytowana [Pokaż poprzednią odpowiedź] Idol to osoba, którą podziwiamy za dokonania, za jej zachowanie i to, co przez siebie pokazuje.Ale także moim wielkim autorytetem i idolem jest Michael Jackson.. Czy zgadniesz, z jakiego odcinka Teamu X pochod.. NOX #2 [YouTube] NOX #1 [YouTube] Który youtuber lub youtuberka zostanie Twoim no.. Dopasuję idealnego YouTubera do Twoich zaintere.Idol również może stanowić wzór do naśladowania.. moim jest Ewa farna +0 pkt.. Stalin panuje.. Flamisst • 1 miesiąc temu.. Jan Paweł II był papieżem, który kochał młodzież, uwielbiał rozmawiać z nią na .. No więc raz jeszcze: masz kogoś takiego?. Jeśli masz dobry kontakt z rodzicami i uważasz że są spoko to napisz.. Zazwyczaj cieszy się poważaniem ze względu na swoją wiedzę lub postawę moralną.. Odpowiedz.. Autorytet jest zawsze relacją, między co najmniej dwiema osobami, z.. Małe dziecko najwięcej czasu spędza właśnie przy swoich rodzicach.Jest to człowiek, którego warto naśladować, mający wpływ na postawy i myślenie innych ludzi.. Zobacz podobne quizy: #rezi #yt.. Pierwotny autorytet Chrystusa, z którym Trójjedyny Bóg zwraca się ze swoim wiecznotrwałym , "Tak" do ludzi i do całego stworzenia dla jego zbawienia i odnowienia w Duchu świętym, istnieje w Kościele.Przeciwieństwem autorytetu jest błazen.. Zaczęłam inaczej postrzegać świat, jestem bardziej wrażliwa na tragedię ludzką oraz zaczęłam kochać i doceniać nawet najmniejsze istoty na tym świecie.odpowiedział (a) 19.01.2012 o 21:50..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt